Preskočiť na obsah

Skákací nafukovací hrad na prenájom nafukovacie hracie centrum 11v1

54,99 s DPH

⭐⭐⭐⭐⭐5/5

Skákací nafukovací hrad Play centrum 11v1 ponúka nielen skákanie šmýkanie po šmýkačke, ale aj ďalšie možnosti. Môžu preliezať dva rôzne tunely, hádzať si s loptičkami na terče, alebo basketbalový kôš. Menšie deti sa krásne zahrajú v bazéniku s hracími loptičkami.

Pre koho je nafukovací skákací hrad na prenájom určený?

Max. váha jednotlivca 45kg.
Max. celkové zaťaženie 225kg.
Max. počet detí 6.
Vek 3-10 rokov.

Parametre skákacieho nafukovacieho hradu.

Rozmer 4,5m x 3,8m.
Výška 2,3m.
Veľkosť 17m2.
Určené až pre 6 detí súčasne.

Nie je na sklade

Obľúbená atrakcia pre deti.

Organizujete detskú narodeninovú oslavu vo vašej záhrade, firemný deň pre zamestnancov s rodinami alebo väčšie podujatie a hľadáte dostupnú možnosť zábavy pre deti, ktorá spraví z vášho podujatia nezabudnuteľné?

Potešte detských návštevníkov a ich rodičov obľúbenou atrakciou. Skákací nafukovací hrad na prenájom je výborným riešením ako zmysluplne zabaviť menšie aj väčšie deti, ktoré sa dosýta vyšantia, stratia pojem o čase a zároveň im poskytne priestor k zábavnej pohybovej aktivite. Rodičia a dospelí návštevníci ocenia, že deti sa môžu zahrať spoločne v kolektíve svojich vrstovníkov a taktiež si oddýchnu.

Zábava na detské oslavy aj kultúrne podujatia.

Vybrať si môžete z našej ponuky nafukovacích skákacích hradov podľa veľkosti vašich priestorov ako aj počtu detí a kapacity, témy či doplnkových aktivít, ktoré detský skákací nafukovací hrad umožňuje.
Na výber máme menšie nafukovacie skákacie hrady do záhrady vhodné pre rodinné a detské oslavy. Tieto skákacie nafukovacie hrady sa zmestia na váš dvor alebo záhradu a poskytnú skvelú zábavu malým návštevníkom. Budú dozaista hlavným bodom programu každej skvelej detskej párty, na akú sa len tak nezabúda.

V našej ponuke sú aj väčšie nafukovacie skákacie hrady určené pre firemné, kultúrne či športové podujatia s väčším počtom návštevníkov. Súčasťou nafukovacieho skákacieho hradu môže byť aj šmýkačka, ktorú deti milujú, tunel na preliezanie, lezecká stena, basketbalový kôš, bazénik s loptičkami, terč na hádzanie a ďalšie aktivity, ktoré tvoria celý súhrn zábavných činností pre rôzne vekové kategórie detí a  rozvíjajú tak popri skákaní aj ich motorické schopnosti a poskytujú priestor k skupinovým hrám.

V horúcich letných dňoch oceníte skákacie nafukovacie hrady so slnečnou clonou, ktoré doprajú deťom zábavu v tieni a pohodlí. Skákacie hrady sú vhodné pre detičky už od troch rokov veku a aj tých najmenších zaujmú pestrými farbami a rozprávkovými prvkami. Naše skákacie hrady sú vyrobené z kvalitných materiálov a spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá.

Objednať si nafukovací skákací hrad na prenájom je jednoduché!

Ak ste si vybrali typ skákacieho nafukovacieho hradu, nie je potom už nič jednoduchšie než ho na vašu udalosť objednať. Detský nafukovací skákací hrad si môžete objednať na jednodenné alebo viacdenné akcie a zvolíte si miesto doručenia, kde vám nafukovací skákací hrad radi dovezieme. Neváhajte nás v prípade otázok kontaktovať, s výberom vám radi ochotne poradíme.

Pevne veríme, že v očiach detských návštevníkov bude skákací nafukovací hrad stredobodom pozornosti každej detskej oslavy a podujatia a vyčaruje úsmev na perách nielen deťom ale aj rodičom a organizátorom akcie.