Preskočiť na obsah

Skákací nafukovací hrad na prenájom so šmýkačkou, VEĽKÝ DOM

59,00 s DPH

⭐⭐⭐⭐⭐5/5

Skákací nafukovací hrad so šmýkačkou VEĽKÝ DOM sa premení na dom plný zábavy jak pre malé tak aj veľké deti. Skákací hrad má veľkú šmykľavku, skákaciu časť, stenu na lezenie a hracie miesto s loptičkami pre malé deti. Skákací hrad je vybavený aj slnečnou clonou, ktorá vytvára príjemný tieň počas slnečných dní. Slnečnú clonu je možne aj odstrániť pomocou suchého zipsu. Súčasťou hradu sú aj farebné loptičky na hranie.

Pre koho je skákací nafukovací hrad na prenájom určený?

Max. váha jednotlivca 45kg.
Max. celkové zaťaženie 180kg.
Max. počet detí 6.
Vek 3-10 rokov.

Parametre skákacieho nafukovacieho hradu.

Rozmer 4,6m x 3,3m.
Výška 2,7m.
Veľkosť 15m2.
Určené až pre 6 deti súčasne.

Nie je na sklade

Obľúbená atrakcia pre deti.

Organizujete detskú narodeninovú oslavu vo vašej záhrade, firemný deň pre zamestnancov s rodinami alebo väčšie podujatie a hľadáte dostupnú možnosť zábavy pre deti, ktorá spraví z vášho podujatia nezabudnuteľné?

Potešte detských návštevníkov a ich rodičov obľúbenou atrakciou. Nafukovací skákací hrad na prenájom je výborným riešením ako zmysluplne zabaviť menšie aj väčšie deti, ktoré sa dosýta vyšantia, stratia pojem o čase a zároveň im poskytne priestor k zábavnej pohybovej aktivite. Rodičia a dospelí návštevníci ocenia, že deti sa môžu zahrať spoločne v kolektíve svojich vrstovníkov a taktiež si oddýchnu.

Zábava na detské oslavy aj kultúrne podujatia.

Vybrať si môžete z našej ponuky skákacích nafukovacích hradov podľa veľkosti vašich priestorov ako aj počtu detí a kapacity, témy či doplnkových aktivít, ktoré detský nafukovací skákací hrad umožňuje.
Na výber máme menšie nafukovacie skákacie hrady do záhrady vhodné pre rodinné a detské oslavy. Tieto nafukovacie skákacie hrady sa zmestia na váš dvor alebo záhradu a poskytnú skvelú zábavu malým návštevníkom. Budú dozaista hlavným bodom programu každej skvelej detskej párty, na akú sa len tak nezabúda.

V našej ponuke sú aj väčšie nafukovacie skákacie hrady určené pre firemné, kultúrne či športové podujatia s väčším počtom návštevníkov. Súčasťou nafukovacieho skákacieho hradu môže byť aj šmýkačka, ktorú deti milujú, tunel na preliezanie, lezecká stena, basketbalový kôš, bazénik s loptičkami, terč na hádzanie a ďalšie aktivity, ktoré tvoria celý súhrn zábavných činností pre rôzne vekové kategórie detí a  rozvíjajú tak popri skákaní aj ich motorické schopnosti a poskytujú priestor k skupinovým hrám.

V horúcich letných dňoch oceníte skákacie nafukovacie hrady so slnečnou clonou, ktoré doprajú deťom zábavu v tieni a pohodlí. Skákacie hrady sú vhodné pre detičky už od troch rokov veku a aj tých najmenších zaujmú pestrými farbami a rozprávkovými prvkami. Naše skákacie hrady sú vyrobené z kvalitných materiálov a spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá.

Objednať si skákací hrad na prenájom je jednoduché!

Ak ste si vybrali typ skákacieho nafukovacieho hradu, nie je potom už nič jednoduchšie než ho na vašu udalosť objednať. Detský nafukovací skákací hrad si môžete objednať na jednodenné alebo viacdenné akcie a zvolíte si miesto doručenia, kde vám skákací nafukovací hrad radi dovezieme. Neváhajte nás v prípade otázok kontaktovať, s výberom vám radi ochotne poradíme.

Pevne veríme, že v očiach detských návštevníkov bude na fukovací skákací hrad stredobodom pozornosti každej detskej oslavy a podujatia a vyčaruje úsmev na perách nielen deťom ale aj rodičom a organizátorom akcie.